Isännöinti ja kirjanpito

Tarjoamme asiantuntevaa palvelua kaikissa isännöintiin ja kirjanpitoon liittyvissä asioissa. Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Sp-Isännöintipalvelut Oy

Someron toimisto: 

Joensuuntie 27

31400 SOMERO


Salon toimistot:
Vilhonkatu 11-13
24240 Salo 

Horninkatu 11

24240 Salo


Perniön toimisto:

Haarlantie 4

25500 Perniö


Isännöinti:


Timo Lehtonen, Vastaava isännöitsijä

IAT, IEAT, Auktorisoitu isännöitsijä

timo.lehtonen@spisannointipalvelut.fi
0400 536 021


Martti Korhonen, isännöitsijä IAT

martti.korhonen@spisannointipalvelut.fi
050 367 2336 


Sanna Sinervä, isännöitsijä | asiakaspalvelu

sanna.sinerva@spisannointipalvelut.fi

050 433 1519


Esa Kokkonen, isännöitsijä 

esa.kokkonen@spisannointipalvelut.fi

050 328 8763


Satu Järvinen, isännöitsijä IAT

satu.jarvinen@spisannointipalvelut.fi

044 775 7744


Helena Kuikka, isännöitsijä IAT

helena.kuikka@spisannointipalvelut.fi

044 772 7358


Kirsi Raitanen, isännöitsijä
poissa


Taloushallinto ja kirjanpito:


Rasmus Tammi, talouspäällikkö

rasmus.tammi@spisannointipalvelut.fi

040 734 8626


Elisaveta Ilcheva, kirjanpitäjä ja palkanlaskenta 
elisaveta.ilcheva@spisannointipalvelut.fi
050 301 6870


Ritva Etsalo, kirjanpitäjä

ritva.etsalo@spisannointipalvelut.fi

044 988 7707


Tiina-Kaisa Haavisto, kiinteistösihteeri

tiina-kaisa.haavisto@spisannointipalvelut.fi

050 505 1230


Minna Tallus, kiinteistösihteeri

minna.tallus@spisannointipalvelut.fi

040 849 3966


Hallinto:


Jyrki Makkonen, toimitusjohtaja 

jyrki.makkonen@spisannointipalvelut.fi

040 900 8999

Ota yhteyttä ja kysy meiltä lisää!

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Rekisteriseloste

ietosuojaseloste

1. Rekisterinpitäjä

Someron Asuntokeskus Oy LKV
Joensuuntie 27
31400 SOMERO

Y-tunnus: 0874350-3
Puh: 02 77961

2. Rekisteriasiat

Asiakaspalvelumme vastaa rekisteriä koskeviin kysymyksiin ja palautteisiin mahdollisimman nopeasti.

3. Rekisterin nimi

Someron Asuntokeskus Oy LKV:n asiakas-, markkinointi- ja ajankohtaiskirjeen tilanneiden rekisteri.

4. Henkilötietojen käsittelyn tarkoitus

Käsittelyn tarkoituksena on asiakassuhteen hoitaminen, asiakkaan ja rekisterinpitäjän oikeuksien ja velvollisuuksien toteuttaminen sekä henkilötietolain mukainen henkilötietojen käsittely verkkopalveluihin liittyviin tarkoituksiin, tutkimustoimintaan, rekisterinpitäjän ja/tai sen yhteistyökumppaneiden mainonnan ja/tai suoramarkkinoinnin suuntaaminen asiakastietojen perusteella rekisterinpitäjän viestimien ja palvelujen kautta luovuttamatta henkilötietoja ulkopuoliselle taholle.

5. Rekisterin tietosisältö

Rekisteri voi sisältää seuraavia tietoja asiakkaista:

  • Nimi
  • Sähköpostiosoite
  • Matka- ja/tai muu puhelinnumero
  • Organisaatio ja asema
  • Organisaation osoitetiedot
  • Yhteysloki

6. Rekisterin säännönmukaiset tietolähteet

Rekisteri koostetaan rekisterinpitäjän asiakastietojärjestelmästä, yleisesti saatavilla olevista internetlähteistä, sekä mahdollisista muista julkisista lähteistä. Pääsääntöisesti osoitelähteet on eritelty mikäli ne ovat muita kuin ensiksi mainittuja.

7. Säännönmukaiset tietojen luovutukset

Rekisterinpitäjä ei luovuta asiakkaiden henkilötietoja ulkopuolisille, paitsi Suomen viranomaistoimien niin edellyttäessä.

8. Tietojen poistaminen

Tietoja voidaan poistaa henkilön vaatimuksesta tai asiakassuhteen loppumisen vuoksi.

9. Rekisterin suojauksen periaatteet

Henkilötiedot säilytetään luottamuksellisina. Rekisterinpitäjän ja sen mahdollisten tietotekniikkakumppanien tietoverkko ja laitteisto, jolla rekisteri sijaitsee, on suojattu palomuurilla ja muilla tarvittavilla teknisillä toimenpiteillä.